Program

Program
 • Nowości w dziale CATERING

 • Menu od 15 do 19 marca

 • Rivella - szwajcarski napój w końcu u nas!

 • 17 marca - czwartek

  Spektakl teatru improwizowanego KLANCYK

  Teatr improwizowany KLANCYK  zaprasza na spektakl :

  KOMORA MASZYNY LOSUJĄCEJ JEST PUSTA

  W którym przedstawimy swoje umiejętności i nieumiejętności improwizacji w pełnej krasie i opowiemy coś o różnych rzeczach. Coś czułeś, kiedy nas oglądałeś, a nie byłeś pewny dlaczego? Ten spektakl wyjaśni ci ze szczegółami! Improwizatorzy staną do walki w wielu dyscyplinach improwizowanego totolotka. Poznacie tajniki warsztatu ludzi gadających głupoty.

  Nie zabraknie scen sprawdzonych, jak również premierowych ćwiczeń, których aktorzy jeszcze nie poznali, coś tam o nich wiedzą, ale nie za bardzo, no dobra, zrobią je na przypale, może nikt nie zauważy. Sceny stane, sceny ruszane, sceny śpiewane i mówione w niewyraźny sposób.

  Coś wymyślicie wy, coś wylosujemy, a jeszcze co innego samo wyjdzie zza filaru. Dowiecie się kto najwięcej blokuje, kto nie kontynuuje wątku i dlaczego nikt nie pamięta jaki jest tytuł sceny. Najbardziej wszechstronny z wykonawców dostanie podarek. Chyba że zapomnimy go przynieść.

  Komora maszyny losującej jest pusta, to następca naszego innego spektaklu o bardzo długim tytule, którego nie wymienimy, ponieważ przypomina o bolesnym porzuceniu nas przez pewnego człekokształtnego. Ma podnieść prezentację Impro na zupełnie inny poziom. (Prawda jest taka, że małpa zabrała słoik i trzeba było wymyślać wszystko od początku.)

   Spektakl jest trójwymiarowy. Wykorzystuje technikę posiadania dwóch oczu.

  start: 20:00

  wstęp na spektakl: 15 zł bilet normalny / 10 zł studenci lub posiadacze karty miejskiej Klancyka

 • 19 marca - sobota

  Big bit w Solcu vol. 3

 • 20 marca - niedziela

  "NY 2010/11" Jacka Łagowskiego - wernisaż + koncert

 • 22 marca - wtorek

  Pokaz slajdów Anny Czerwińskiej w ramach akcji Piekarnia w Nepalu

 • 26 marca - sobota

  Ściegi Ręczne - targi + after party